Информация о предприятии

Знайомтесь - КАТП-052810

 

   

КраматорськеКомунальне автотранспортне підприємство 052810 веде свою офіційну історію з 1956 року. За цей час на підприємстві змінювалось усе: люди, технології, машини та механізми. Проте, не змінилося головне – ПРИЗНАЧЕННЯ!

Саме призначення, високе та благородне, спонукало колектив виробити в собі сувору відповідальність за успіх своєї справи – нести у міську громаду порядок, чистоту та екологічну безпеку для всіх мешканців Краматорська.

Працівники підприємства кажуть: «Ми чистимо планету!», і вони праві. Адже планета починається поряд з кожною людиною і не закінчується навіть просторами світового океану.

Саме висока відповідальність, відданість своїй справі породжує багаті традиції, які дуже ретельно зберігаються, охороняються та вдосконалюються колективом, бо люди, які його складають, працюючи у сфері комунального господарства, і є найбільшим скарбом. Бо саме від людей залежить доля підприємства.

На підприємстві працює 157 співробітників. Всі вони спаяні у один дружній колектив, якому під силу завдання найвищої складності.

Навіть найменша справа, виробництво чи проект починаються з керівника, який організовує, спрямовує усіх у потрібному напрямку, саме він дає поштовх для успішного функціонування потужностей підприємства.


Знайомтесь: директор Комунального автотранспортного підприємства 052810 Роганов Олександр Петрович. На цю посаду він був призначений наприкінці 2011 року. Талант організатора та невгамовна жага до новаторства, спроможність запалити творчий дух у кожного працівника дозволили йому в досить короткий термін вивести комунальне підприємство у лідери своєї галузі.

За короткий час на підприємстві змінились не тільки адміністративні будівлі, виробничі приміщення, полігон побутових відходів, а й змінилось відношення до праці всіх співробітників. Олександр Петрович довів, що кожен член трудового колективу може пишатися результатами своєї праці.

     IMG 20150818 105051 2

Надійним помічником директора підприємства у плані технічного переоснащення та впровадження новацій є головний інженер Тонкошкур Едуард Вікторович, який керує технологічним процесом та відповідає за впровадження сучасних технологій та реалізацію перспективних проектів.

 Підприємство може з гордістю демонструвати свої високі досягнення. Головний бухгалтер Дикань Марина Володимирівна за результатами конкурсу «Лідер житлово-комунального господарства Донецької області 2014 року» зайняла перше місце. У 2012 році перемогу у цьому конкурсі здобув колишній головний інженер Кравченко Віталій Іванович, який зараз на заслуженому відпочинку.

У 2013 році водії Оксенюк Олександр Миколайович та Костюченко Іван Дмитрович у запеклім змаганні вибороли ІІ місце серед водіїв автотранспортних підприємств міста. Багато працівників нагороджені почесними грамотами, дипломами, подяками не тільки керівництва Краматорська, їх високі досягнення відзначені і керівництвом Донецької області.

     

Навіть у тяжкі часи жорстокої фінансової кризи на підприємстві не було жодного випадку затримки у виплаті заробітної плати.

Але не тільки високими досягненнями працівників може пишатись КАТП 052810. За останні три роки підприємство приросло новими побутовими приміщеннями для співробітників з естетично оформленими роздягальнями та душовими кімнатами, в яких цілодобово є гаряча вода, новими кабінетами для інженерно-технічних працівників, новими верстатами та обладнанням для ремонту, мийки та дезінфекції автотранспортної техніки. Багато чого зроблено власними руками.

   
 

По місту разом з іншими автомобілями курсують три сучасні сміттєвози на базі автомобілю МАЗ, придбані підприємством нещодавно, з підвищеною вантажопідйомністю та естетичним оформленням. Також за останній час на всіх автомобілях встановлені газові установки для використання в роботі такого палива, як природній газ, для контролю та більш ефективної роботи сміттєвозів встановлені системи GPS навігації. Укладені договори на ремонт та проведення профілактики дуже примхливих гідравлічних систем, оскільки саме цей вид обладнання використовується для виконання основного призначення підприємства – вивозу відходів.

З найбільш амбіційних проектів підприємства на сьогоднішній день можна відзначити планомірну та цілеспрямовану діяльність у контейнеризації приватного сектору Краматорська. Раніше прибирання сміття у приватних будівель велося пакетним способом, що було не досить зручно для населення та фізично важко підсобним робітникам. Контейнери для збирання побутового сміття – це дійсно зручна альтернатива «дідівському» пакетному методу.

Але за виконанням повсякденних виробничих завдань КАТП не забуває і про підростаюче покоління. У майстернях та на виробничих площах підприємства завжди можуть пройти і проходять виробничу практику випускники закладів професійно-технічної освіти міста. Це і автослюсарі, і електрогазозварники, і мотористи, і багато інших професій автотранспортного нахилу. І це тому, що керівництву небайдуже, хто прийде на зміну ветеранам, як тільки ті підуть на заслужений відпочинок. Адже повчитися у фахівців - це можливість використати теоретичні навички, отримані у навчальному закладі, на виробництві, навчитися практичним прийомам у самій справжній роботі.

     

Багато уваги у транспортно-експлуатаційній ділянці, якою керує начальник Редько Валерій Миколайович, приділяється зовнішньому вигляду автотранспорту. Періодичне фарбування, своєчасне технічне обслуговування дає можливість вірою і правдою служити автомобілям, вік яких уже добирається до сорокарічного ювілею.

Крім того, естетичне оформлення не обмежується просто фарбуванням та чистотою, співробітники пішли далі, розпочавши соціальний проект по вихованню у громадян суспільної відповідальності за майбутнє міста та країни у цілому. На кожному борту кузовів машин ви зможете знайти короткі вислови про необхідність зберігати своє обійстя чистим та охайним. Деякі вислови не позбавлені гумористичного нахилу. Де в кого вони можуть викликати просто посмішку, хтось майне по напису оком, але нікого вони не залишать байдужими. Адже Комунальне автотранспортне підприємство 052810 на рік утилізує майже 0,4 мільйони кубічних метрів побутових відходів. Якщо таке громаддя сміття просто вкласти тонким шаром товщиною всього 0,1 метра, то воно вкриє собою площу у 4 квадратні кілометри. Прибирання цього сміття є обов’язком начальника Дільниці санітарного очищення Малєєвої Олени Миколаївни. Колектив дільниці складають випробувані професійні кадри. Досить сказати, що майстер цієї дільниці Раткова Валентина Петрівна віддала своїй справі без малого чверть століття.

   

Ще одна важлива функція підприємства – це прибирання несанкціонованих звалищ, ліквідація результатів роботи несвідомих городян, які з-за примарної економії власних коштів засмічують прилеглу територію. Щорічно близько 5 тисяч кубічних метрів сміття – це тільки самовільні смітники!!

Проте наполегливість колективу КАТП робить свою справу. Дедалі таких звалищ все менше і менше.

Більш того, за власним почином підприємство для проведення освітньої роботи, запрошує школярів, які відвідують кружки у місцевому Будинку піонерів, на імпровізовані екскурсії по самовільним смітникам. Всупереч очікуванням, діти жваво відгукнулися на цю ініціативу і були просто вражені масштабами тих руйнувань, які виникають на місці злочинних засмічень.

Такі відвідини обовязково не пройдуть дарма для дитячих вражень.

 Так, часи змінюються, змінюються обставини, політичне становище у світі. Змінюється ВСЕ.

Не змінюється тільки людина. Отже і потреба смітити залишиться.

Але ми бажаємо усім плодити сміття цивілізовано, таким чином, щоб планета завжди була чистою. А за Краматорськом догляне Комунальне автотранспортне підприємство 052810.